top of page
dddd.jpg

Güray EMEKTAŞ

Davranış Bilimi Uzmanı 

1980 Hatay / İskenderun doğumlu olan Güray EMEKTAŞ, ilk, orta ve lise eğitimini İskenderun / Hatay'da tamamladı. Daha sonrasında 2016 yılında Beyrut Üniversitesi - Davranış Bilimleri ve Temel Psikoloji Eğitimini tamamladıktan sonra bir süre şirketlerde insan kaynakları personel alımı, toplantı analiz uzmanlığı yaptı. 2016 Yılında Beden Dili - Body Language Academy eğitimi, 2016 Yılında Mikro İfadeler - Paul Ekman International eğitimi ve 2019 Yılında Freud Üniversitesi EFT Eğitimci ve Uzmanlığı, Evlilik ve İlişki Danışmanlığı, Yaşam Koçluğu, NLP eğitimlerini tamamladı. 

2018 yılından beri "Evlilik ve İlişki Danışmanlığı, Evlilik Öncesi Danışmanlık, İlişki Sorunu, Boşanma ve Kişisel Gelişim Danışmanlığı" konularında bireysel danışmanlık ve seminerler vermekteyim. 

2019 yılından beri, EFT - Duygusal Özgürleşme Tekniği ile; 

Obsesif Kompulsif Bozukluğu ve Öfke sorunları üzerine bireysel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

salih-uzuner.jpg

Salih UZUNER

Diksiyon, spikerlik ve sunuculuk, dublaj eğitmeni.

 

Kariyerine küçük yaşlarda TRT Ankara Radyosu  “Çocuk Saati” programıyla başladı. Televizyon yayınlarının siyah beyaz olduğu dönemde “Günaydın” adlı çocuk programının, Türk televizyon tarihinin canlı olarak yayınlanan ilk sabah programı “Günaydın Türkiye”nin sunuculuğunu yaptı.

Çocuk saatinde aldığı drama eğitimlerini Televizyonun ilk dizi programlarından, “Türkülerin Öyküleri” ve “5 Dakika” da rol alarak uygulama fırsatı buldu. Bu süreçte Devlet Tiyatrolarının Cihan ÜNAL yönetmenliğinde sahneye koyduğu “Sihirli Kemer” çocuk oyununda bir sezon misafir oyuncu olarak yer aldı.

1980’lerin sonlarına doğru TRT bünyesinde açılan sınavda başarılı olarak ‘redaktör spiker’ olan UZUNER mesleki geçmişine radyo, haber spikerliği, haber sorumluluğu ve editörlüğü de sığdırdı.

TRT’de ilk başlayan dublaj çalışmalarına da katılarak, Uzay Yolu, Küçük Ev, Şeker Kız Candy (Terry), , Beyaz Gölge (Jackson), Şahin Tepesi (Cole), Dallas (Mitch) dizilerini seslendiren Salih UZUNER, “Dallas” dizisiyle Magazin Muhabirleri Derneğince  “yılın en iyi film seslendirmesi” ödülüne layık görüldü.

Salih UZUNER’in TRT Ankara Radyosu’nda çalıştığı dönemdeki anılarını kaleme aldığı, “Radyo Bitti mi?  adlı bir kitabı da bulunmaktadır.

Halen etkili iletişim, dublaj, diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimleri vermektedir.

bottom of page