top of page
dddd.jpg

Güray EMEKTAŞ

Davranış Bilimleri Uzmanı

1980 Hatay / İskenderun doğumlu olan Güray EMEKTAŞ, ilk, orta ve lise eğitimini İskenderun / Hatay'da tamamladı. Daha sonrasında Beyrut Üniversitesi - Davranış Bilimleri ve Temel Psikoloji Eğitimini tamamlamıştır.

 

2016 Yılında Mikro İfadeler - Paul Ekman International eğitimi ve 2019 Yılında Freud Üniversitesi EFT Eğitimci ve Uzmanlığı, Evlilik ve İlişki Danışmanlığı, Yaşam Koçluğu, NLP eğitimlerini tamamladım.

 

2017 yılından beri “şirketlerde insan kaynakları personel alımı danışmanlığı, toplantı analiz uzmanlığı, kurum danışmanlığı, personel profil analizi ve kurumsal eğitimler "beden dilini doğru kullanma, beden dilini doğru analiz etme teknikleri, doğru soru sorma teknikleri gibi" eğitim, danışmanlık ve seminer hizmetleri vermeye devam etmektedir.

2019 yılından beri "İlişki Koçluğu, Evlilik Öncesi Koçluğu, Kişisel Gelişim Koçluğu, Öfke Kontrolü ve Yaşam Koçluğu” konularında bireysel danışmanlık ve seminerler vermektedir.

2023 yılı itibari ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklıkları sayesinde genişleyen uzman kadromuzla, kriminal destek ve danışmanlık ihtiyaçlarınıza da hizmet vermekteyiz. 

bottom of page