top of page
Ekran Alıntısı.JPG

Handan T.

Sadece ilişki konusunda değil diksiyon duygusal özgürleşme gibi birçok konuda da destek ve yaklaşımları o kadar samimi içtendi çok fazla destekleri oldu kendimi özgürleştirdim destekleriyle yeniden doğdum çok memnun kaldım ve her dostuma tavsiyem oldu olmaya da devam edecek. Teşekkürler

Ekran Alıntısı.JPG

Şeyda Ş.

Kesinlikle tavsiye ederim eğer yardım almak istiyorsanız. Kendisi alanında çok başarılı birisi bir o kadar da güler yüzlü :)

Ekran Alıntısı.JPG

Layika A.

Aldığım kişisel danışmanlıktan son derece memnunum. Yaptığımız görüşmeler sonucunda hayata bakış açım değişti kendimle ilgili sorunları anladım daha mutluyum duygularımı kontrol etmeyi öğreniyorum karşımdaki ile empati kurmaya başladım korkularımla yüzleşip onlardan kurtulmaya başladım

Ekran Alıntısı.JPG

Özlem B.

Özellikle yaşadığınız kriz anlarında problemleri nasıl çözeceğinize dair verdiği destek gerçekten çok değerli.

Ekran Alıntısı.JPG

Begüm A.

Bir hayati nasıl daha düzenli, anlamlı, stressiz hale getirebiliriz sorularına cevap bulmakta çok yardımını gördüm. Doğru soruları sormakta, cevapları bulmamda yardımları için çok müteşekkirim.

Ekran Alıntısı.JPG

Filiz A.

Güray Bey ile arkadaşımın tavsiyesi ile görüştüm oğlum için yaşam koçluğu ve aynı zamanda kişisel gelişim desteği istedim kabul etti kendisi sağ olsun. Oğlum bugüne kadar hiç destek almak istemedi ama sağ olsun Güray Beyi çok sevdi ve gayet memnunuz şuan gayet iyi gidiyor ben bir anne olarak oğlumu kendisine gönül rahatlığı ile emanet ediyorum ve inanıyorum ki birlikte çok iyi yol kastedecekler.  Kendisine buradan sonsuz teşekkür ediyorum ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Özgür Y.

Güray Bey'den evlilik danışmanlığı için görüştük. Kendisi ile görüşmemden sonra evliliğimle 
alakalı olması gereken ve olmaması 
gerekenler üzerine yapıcı çok güzel 
geribildirimler aldım. Lafı hiç evirip çevirmeden olması gerektiği gibi anlattığı için çok memnun kaldım. Her şey için çok çok teşekkür ederim
Ekran Alıntısı.JPG

Bilal Y.

Daha öncesinde ön yargılı olduğum destekleri Güray bey ile aştım. Bu danışmanlık ve destek sayesinde iç dünyamda kendim ile olan sorunlarıma çözüm bulup daha sağlıklı kararlar vererek sakin mantıklı düşünceler ile hareket etmeye başladım. Sinirli olan yapımı sakin kılmayı öğrendim. Güray beyin bana kattıkları teknikleri beni daha başarılı hale getirdi. Kendinin bilgi birikimi tecrübesini benimle paylaşaması rol model olması çözüm odaklı sonuçları ile paylaşımcı bir karakter olup bilginin paylaştıkça güzel olduğunu bir kez daha iyi anladım katkıları için çok teşekkür ediyorum. 

Ekran Alıntısı.JPG

Nejla K.

Benim kendimle yüzleşmemi ,ve yüzleştikçe iyileşmemi sağladı Güray bey iyi ki yollarımız kesişti ,bütün zorlukların içeresinde bu kadar güçlenip çıkabileceğimi bilmiyordum benim kendi gücümün farkına varmamı sağladığı ve olaylara daha farklı bakıp çözümü görmemi sağladığı için çok teşekkür ederim yine diyorum iyi ki kesişti yollarımız Hocam...

Ekran Alıntısı.JPG

Derya K.

Çok geç kaldığımı düşünüyorum. İlk etapta bana bu kadar iyi geleceğini hiç düşünmemiştim Ve herkesin böyle bir destek alması bence Zorunlu olmalı ki Daha güçlü daha Mutlu bireyler yetiştirelim Güray Hocam iyi ki varsınız iyi ki yollarımız kesişmiş.
Ekran Alıntısı.JPG

Emre N.

Güray Hoca olaylara başka bir bakış açısı ile bakmamı, kendimi daha iyi tanımamı, kendimle yüzleşmemi sağladı ve farkındalığımı artırdı. Tatlı dili, güler yüzü, pozitif enerjisi ve tecrübesi ile Güray Hoca tam bir King ! :)
Ekran Alıntısı.JPG

Armağan A.

Kesinlikle insanın kendini kökten sorgulamasını sağlayıp, kalıcı değişikliklere yol açıyor. Eşimle bir türlü başaramadığımız başlıkları, imkansız olarak gördüğümüz ve boşanmaya varması çok muhtemel pürüzleri bir cerrah titizliğiyle temizledi. Güray Bey kesinlikle bu işi diğer meslektaşları gibi maddi kaygı ile değil, yardım ve çözüm odaklı olarak yapıyor, sonsuz teşekkürler!
Ekran Alıntısı.JPG

Melih E.

Almış olduğum destekten ötürü çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Hocamın samimiyeti, kendim ile yüzleşmemi sağlaması benim destek programımda etkili oldu. Şunu belirtmek isterim ki destek sadece zor zamanlarında alınmamalı, yeni bir hayat kurarken, yeni bir yola çıkarken, yeni bir ilişkiye başlarken vs. gibi durumlarda alınması gerektiğini düşünüyorum ve bunu ben uygulayacağım. Hocama tekrar her şey için çok teşekkür ediyorum. Ben çok memnun kaldığımı ifade etmek istiyorum.
Ekran Alıntısı.JPG

Berrak C.

Arkadaşımın tavsiyesi ile destek almaya başladığım Güray beyle kısa zamanda ilerleme sağladık. Net ve yardım odaklı olması, tecrübesi, birikimlerini paylaşması kendimle yüzleşme sürecimde en büyük desteğim oldu. Farkında olmayı öğrettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.
Ekran Alıntısı.JPG

Hüseyin K.

Zor günler elbet bir gün biter. Fakat bu süreci hasarsız şekilde atlatmamı ve daha güçlü çıkmamı sağlayan Güray EMEKTAŞ hocaya, ağabeyime teşekkürü borç bilirim. ADDE danışmanlığı daha güçlü, daha mutlu hissetmek isteyen herkese tavsiye ederim.
Ekran Alıntısı.JPG

Sevda K.

30 senedir tanımadığım bir yerde yaşıyormuşum gibi hissetmeme ve aynı zamanda kendimi ve neyi, neden yaşadığımı bana gösteren Güray beyfendiciğime henüz yolun başında olmamıza rağmen bana ne kadar yardımcı ve destekçi olduğunu kelimelerle ifade etmem biraz zor. İçinden çıkamadığım sarmalı aralamama yardımcı olup, bakış açımı değiştirmesi ve daha farklı bakmaya başlamama inanılmaz bir katkısı var ve her şeyden önce kendimi anlayıp toparlayabileceğimi düşünüyorum. Yol biraz uzun ve çetrefilli ama sonuç muazzam olacak :) Tüm katkıların için çok teşekkür ederim !
Ekran Alıntısı.JPG

Zeynep K.

Evliliğimle ilgili yaşamış olduğum sorunlar ile ilgili almış olduğum destek sayesinde şuan eşimle ve çocuklarla çok daha iyiyiz. İyi ki yollarımız Güray hocamla kesişmiş. İyi ki varsınız, desteğiniz için sonsuz teşekkürler.
Ekran Alıntısı.JPG

Ceyda E.

Destek almaya başladığımdan beri hayata karşı bakış açım daha fazla pozitif olmaya başladı. Kısa bir sürede güzel bir yol aldık diye düşünüyorum kendimi hem iyi hemde daha mutlu hissediyorum. İyiki Adde Danışmanlık!!!
bottom of page